На Дніпропетровщині СБУ викрила двох ворожих агітаторів
Мешканець Кам’янського з початку повномасштабного вторгнення писав в проросійських пабліках, що схвалює «рускій мір», чекає приходу окупаційних військ на Дніпропетровщину та закликав визнати прокремлівські адміністрації на тимчасово окупованих територіях.
Іншим ворожим агітатором виявився житель Новомосковського району – викладач загальноосвітніх предметів. У спілкуванні свої проросійські погляди він не афішував, але на особистій сторінці в соцмережі активно підтримував дії країни-агресора та дискредитував керівництво України.
Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони з доказами злочинної діяльності.
Наразі двом російським прихильникам повідомлено про підозру. Їм загрожує до трьох років позбавлення волі.
Читайте також: У боях на Донеччині загинув 19-річний солдат із Дніпропетровської області
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/1-7-450x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/2-7-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/3-6-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/4-5-450x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/5-3-1013x675.jpg)