На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили частини ворожих ракет «Калібр» та Х-55
1 листопада піротехніки Дніпропетровського обласного управління ДСНС знешкоджували ворожі боєприпаси на Дніпропетровщині та Херсонщині. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Вдень на Дніпропетровщині піротехніки знешкодили частини ворожих ракет «Калібр» та Х-55, які напередодні збили українські військові. Небезпечні залишки рятувальники виявили в полі та на відкритій території.
Виїжджали наші сапери на розмінування і до Херсонщини. Загалом сьогодні знищили 4 вибухові предмети.
З початку повномасштабної війни піротехніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області знищили майже 6 тис ворожих боєприпасів.
Рятувальники наголошують: найкраща допомога від мешканців – їхня обачність. Основне правило – за жодних умов не чіпати підозрілі предмети. Обов’язково викликати фахівців за телефонами 101 або 102.
Читайте також: Окупанти пошкодили пам’ятки культури в Нікополі.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313916116_438526175126457_4252867332278832712_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313897974_438526208459787_6075143708708533564_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313913490_438526158459792_3197337195767945063_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313392093_438526125126462_3077217217784464590_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313956270_438526231793118_2847306951430362161_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/314046647_438526108459797_1150875983421875116_n.jpg)