Мешканців області запрошують взяти участь у фотоконкурсі до Дня вишиванки
Дніпропетровська ОВА запрошує мешканців регіону взяти участь у фотоконкурсі до Дня вишиванки. Аби позмагатися у конкурсі, учасникам потрібно зробити світлину у вишиванці. Обмежень немає – фото можуть бути індивідуальні або гуртом.
Далі викласти знімок на своїй сторінці у Фейсбук із хештегом #Вишивана_Дніпропетровщина. У публікації відмітити Дніпропетровську ОВА. До знімка можна додати підпис. Наприклад, похизуватися власноруч вишитою сорочкою, показати сімейну реліквію або продемонструвати свою вишиту колекцію.
І все – залишається збирати лайки. Учасник, який набере найбільше вподобайок, стане переможцем. На нього чекає «вишитий приз».
Дедлайн – 19 травня 19:00. Оголошення результатів – у понеділок, 22 травня о 12:00.
Читайте також: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) знову проходить у Дніпрі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/628360d760859-depositphotos_557679914_l-1jpg-1013x675.jpg)