Мешканці Соборного району долучились до загальноміської толоки #Чистий_Дніпро та #Дніпро_квітучий
У Дніпрі мешканці Соборного району долучились до загальноміського суботника #Чистий_Дніпро та #Дніпро_квітучий. На проспекті Героїв з самого ранку кипить робота – прибирають, фарбують та озеленюють територію
«Було прибрано в під’їздах будинків по проспекту Героїв, пофарбували вхідну групу. Також ми замінили старі лавочки на нові, по закінченні прибирання вивеземо сміття», – розповів голова Соборної адміністрації ДМР Володимир Федоренко.
Толоки допомагають не лише навести лад у дворі, а й познайомитися з новими людьми, поспілкуватись та гарно провести час – каже голова будинку по проспекту Героїв, 43 Олег Оздоєв: «Стає більш чисто, люди потім менше смітять, так як самі прибирали. Також дякуємо нашому депутату, він привіз казан каші, це допомагає зблизити, якось зацікавити людей».
Читайте також: Театралізовані перфоманси та незабутні враження: у Дніпрі розпочалась унікальна Ніч Музеїв 2023 «Дніпро. Стійкість та єднання»
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0sf7nun1m5i3v215m61l6l1l3gk7-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0sf7nun1rb3a03163m1j31nkvjs-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0sf7nun1rim1gjqq94abftjv-1013x675.jpg)