Мерія Дніпра передала підрозділам ЗСУ 150 буржуйок
Дніпровська міська рада передала військовим ЗСУ 150 металевих пічок. Буржуйки придбані коштом міського бюджету. По допомогу у наданні пічок до мерії Дніпра звернулися п’ять військових частин, і на звернення оперативно відреагували, аби допомогти зігріти захисників. Тож вже нині до військових прямує партія буржуйок.
«Ці буржуйки з конвекційними ребрами, виготовлені з листової сталі, яка дає збільшений теплообмін та більш швидку теплопередачу. Площа обігріву становить 60 квадратних метрів. Також на буржуйці можна готувати їжу. До кожної пічки в комплекті йдуть трубопровід, усе необхідне комплектовання для встановлення димаря, а також полум’ягасник. Опалювати її можна дерев’яними брикетами, дровами (деревиною), тріскою. Усі пічки виготовлені відповідно до технічних умов і сертифікації. Тож нехай ці пічки зігрівають наших захисників, які щодня наближають нашу спільну перемогу!» — сказав начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.
Читайте також: Тримають продовольчий фронт: на Дніпропетровщині аграрії засіяли майже 450 тисяч гектарів озимих зернових.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1ggv2d3olgdu1j7ucl54fs1fnk21-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1ggv2d3olak199h1b9518m31o9r1v-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1ggv2d3ol64dhis18g2318a01t-1013x675.jpeg)