Мер Новомосковська нагородив підлітків, які врятували український прапор
Міський голова Новомосковська Сергій Резнік нагородив підлітків, які гуртом врятували український прапор, що злетів з опори на одній із вулиць міста. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
“Декілька разів поспіль переглядав відео, на якому ці сміливі хлопці та дівчата повертають наш прапор на його законне місце. … . Для мене було честю особисто поспілкуватися та вручити їм подяку за їх небайдужість та громадянську позицію”, — написав Резнік.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/03/277353065_7326024594106620_4213648334455300580_n-900x675.jpg)