Марганецька громада на Нікопольщині знову під ворожим ударом
Російські терористи не припиняють знущатися з Нікопольщини. Вночі 7 лютого, починаючи з 00:35, вони гатили по Марганцю. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Пошкодили лінію електропередач і знеструмили насосну станцію. Внаслідок чого без води наразі залишається 60 тисяч родин.
За годину після опівночі зі ствольної артилерії, а потім ще й “Градами”, вдарили по Марганецькiй громадi. Пошкоджено два приватних будинка, господарчу споруду та лінію електропередач.
На щастя, всі люди цілі. Усі необхідні служби працюють. Наслідки обстрілів та збитки уточнюються.
Читайте також: Як 7 лютого у Дніпрі працює громадський транспорт
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/a7530e5f-08cc-4aad-a308-f6d3ca56be2e-1014x675.jpeg)