Майже увесь Нікопольський район залишився без водопостачання через обміління Каховського водосховища
На Дніпропетровщині через теракт на Каховській ГЕС майже увесь Нікопольський район залишився без води. Лише у Нікополі та Першотравневській громаді вода подається за графіком. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
До постраждалих територій прибувають цистерни з водою — питною та технічною. Визначені точки, де люди її набирають. Наприклад, у Марганецькій громаді таких — 10, а в Покрові — 7. Їх ставатиме більше.
Міжнародні партнери передають пляшки з водою та ємності під неї, засоби для знезараження, гігієнічні набори. У планах — закупити насоси, повідомили в ОВА.
У Криворізькому районі водоканал працює у штатному режимі — має запас води. Щоправда, подекуди вона за графіком.
Читайте також: Проби води в нормі: на зараз загрози спалаху холери на Дніпропетровщині немає
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_10-42-07-3-899x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_10-42-07-2-899x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_10-42-07-899x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_10-42-06-899x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_10-42-05-1013x675.jpg)