Майже 30 тисяч турнекетів в місяць: як працює виробництво в Дніпропетровській області
У бійця чи медика в польових умовах часом є пару хвилини, аби накласти турнікет і зупинити кровотечу. Тим самим – врятувати воїну життя. Як показала практика, від їх якості залежить дуже багато. Турнікети стали парамедичним запитом номер один у війну.
Саме наші дніпровські турнікети – унікальний вітчизняний продукт. Бо створюються вони з нуля за власними запатентованими технологіями. Крім того, виробник посідає друге місце в Україні серед постачальників на передову. Виконують замовлення для іноземців.
Понад 140 працівників в місяць створюють майже 30 тисяч таких важливих на фронті речей. Кожного дня тчуть стрічки і виробляють пластикові та алюмінієві деталі. А потім створюють готовий продукт для захисників.
Читайте також: Поліцейські Дніпра вилучили із незаконного обігу товари без марок акцизного збору
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-23-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-19-970x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-13-957x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-09-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-00-1-1041x675.jpg)