Лоліта — дівчина, яка дарує посмішки: історія волонтерки з Луганщини
Дніпро — місто активної та щирої молоді. Навіть під час війни всі згуртовані та налаштовані на перемогу. 24-річна волонтерка Лоліта родом з Луганщини. Нині мешкає у Дніпрі. Дівчина щодня докладає зусиль, аби наблизити мир в Україні.
Лоліта на початку повномасштабного вторгнення була змушена тікати від війни вже не вперше. Дівчина народилася в Алчевську, після початку російської агресії в 14-му переїхала до Лисичанська. Там почала будувати нове життя. І тут в 22-му році дівчині довелось знов кинути все. Так вона й опинилась у Дніпрі.
З перших днів тут почала волонтерити. Разом з Луганським обласним молодіжним центром видавала гуманітарну допомогу усім постраждалим.
«Коли ти бачиш ті очі щастя, коли ти розумієш, що ти можеш допомогти, і людина, от сьогодні в неї буде, наприклад, якась їжа або гігієна, від якої вона настільки щаслива. Дуже приємно дарувати радість людям», — розповідає Лоліта Глотова, переселенка з Луганщини, волонтерка.
Лоліта має дві педагогічні освіти. Їх також використовує у допомозі іншим. Займається з дітками та психологічно їх розвантажує.
«Коли ми всі гуртом, коли ми, скажімо так, у шаленій родині, нам так легше. Ми одне одному можемо допомогти. Ми можемо підтримати. І коли ми проводимо там концерти, різноманітні заходи, майстер-класи, їх це трішки відволікає, та навіть дорослих», — ділиться волонтерка.
Двічина полюбляє співати. З початком повномасштабної війни на хобі залишилось значно менше часу, проте музика й досі лікує її рани.
До Всеукраїнського дня відповідальності людини Лоліта провела захід у шелтері переселенців з Луганщини.
Оксана — переселенка з Вільнянська, це вже третій її шелтер. Тут, каже, почуває себе як вдома. А завдяки Лоліті її донечка дуже часто відвідує розважальні та розвивальні заходи.
«Вона з дітьми займається, у нас були свята влітку, вона виступала. Молодець», — говорить Оксана Лісова, мешканка шелтеру.
Комунікабельна та усміхнена Лоліта іноді залишається зі своїми думками та мріє лише про одне.
«Перш за все — перемога, це деокупація Луганської області, і це можливість бачити своїх батьків, коли ти хочеш», — каже Лоліта.
Читайте також: Темрява у дворі: як вирішити проблему