Ліцеї Дніпропетровщини отримали 12 автобусів
Автопарк освітніх закладів Дніпропетровщини поповнився ще 12 автобусами. Ключі від них передали керівникам ліцеїв. Машини поїхали до трьох районів області – Дніпровського, Кам’янського та Криворізького. Про це повідомили у ДніпроОВА.
Автобуси вітчизняного виробника. Придбані коштом державного та місцевих бюджетів. Тобто за підтримки Президента Володимира Зеленського і безпосередньої участі громад.
Загалом цього разу таких автобусів закупили 26 одиниць. І у планах ще більше, бо потреба нагальна. Адже планується перехід до офлайн навчання. А подекуди – змішаного. Для цього й поновлюються автопарки освітніх закладів.
Читайте також: У Дніпрі студенти здають плазму і збирають кошти на авто для ЗСУ.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_15-25-25-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_15-25-23-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_15-25-22-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_15-25-21-1013x675.jpg)