Ліквідація наслідків негоди у Дніпрі. На вулицях міста працювало 66 одиниць техніки та 500 комунальників
У Дніпрі для ліквідації ожеледиці на вулицях міста зранку працювало 35 одиниць посипальної техніки з відвалами, 5 навантажувачів, 20 одиниць мінітехніки, 6 самоскидів та 500 дорожніх робітників. Станом на 11:00 використано 197 тонн протиожеледної суміші.
Комунальники насамперед убезпечили дорожній рух на особливо небезпечних ділянках. Також працюють на тротуарах, бульварах та підходах до підземних пішохідних переходів.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hhc5gne81lsnurf16j153d2ii18.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hhc5gne81d23jke1fkafcd1ck417-844x675.jpg)