Легкоатлетка з Дніпра виборола срібло на етапі «Діамантової ліги» у Польщі
Дві нагороди здобули українські легкоатлетки в стрибках у висоту на етапі “Діамантової ліги” у польській Сілезії. Про це повідомляє НОК України в Дніпропетровській області.
Срібною медалісткою стала дніпрянка Ярослава Магучіх, вона показала результат 1.92 м. Відзначимо, що для спортсменки це вже четверта нагорода у цій престижній серії змагань в поточному сезоні після золота Юджина, Рабата та Парижа.
Бронзу турніру виборола Катерина Табашник, випередивши завдяки взятій з першої спроби висоті 1.88 м ще чотирьох учасниць з таким результатом, серед яких й українка Ірина Геращенко (6-те місце).
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/296185135_3486894108263608_7217230565693335574_n-1-1012x675.jpg)