Ледь не підірвав наряд поліції: на Дніпропетровщині СБУ затримала диверсанта
У м. Павлоград затримали диверсанта, який за вказівками “куратора” виготовив вибуховий пристрій і планував підірвати наряд поліції, повідомляє пресслужба СБУ.
Наприкінці грудня 2024 року в м. Павлоград 25-річний чоловік заклав вибухівку у покинутій будівлі. Для фіксації злочину він розмістив поблизу пристрою відеокамеру з віддаленим доступом.
Як пише пресслужба, за вказівкою “замовника” підозрюваний мав активувати вибухівку, коли туди прибуде наряд поліції, викликаний анонімом за номером 102. Однак завдяки скоординованим і злагодженим діям співробітників СБУ теракт вдалося відвернути.
Фігуранта затримано. Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Читайте також: Смертельна ДТП у Дніпрі: рятувальники деблокували постраждалого та загиблого