КП «Дніпроводоканал» оперативно та якісно опрацьовує звернення мешканців, які надходять на єдину гарячу лінію мерії
У Дніпрі на вул. Валентина Ларіонова, 24 бригада комунального підприємства «Дніпроводоканал» ремонтує аварійну ділянку водопроводу. Стався витік на проїжджу частину, і мешканці повідомили про це на гарячу лінію міськради.
«Оперативно приїхали на місце. Для виконання аварійних робіт на об’єкті задіяно 4 одиниці спеціальної техніки. Зараз проводимо розкопувальні роботи. Добираємося до місця пошкодження. Задля комфорту мешканців роботи проводимо без обмеження водопостачання прилеглих будинків», — прокоментував начальник зміни водопровідної дільниці Максим Гарькавий.
Щодня аварійні бригади «Дніпроводоканалу» виконують близько пів сотні заявок з контакт-центру, які пов’язані із водопостачанням та водовідведенням.
Телефони єдиної гарячої лінії міськради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.
Читайте також: FPV-дрони, тепловізійні приціли, засоби безперебійного зв’язку: чергова партія допомоги захисникам від дніпрян
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgjvqc0ua3117ulbp20i112b2b-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgjvqc014ba16ee1k3m1nnu15t22a-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgjvqc06si91lpr67781ft329-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgjvqbv1bcvjuj33g13ap14fb28-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgjvqbv1cp19ik1l1c12dbp2q27-900x675.jpeg)