Комунальники Дніпра виїхали долати наслідки негоди. Автомобілістів просять не заважати роботі техніки
У Дніпрі крижаний дощ зі снігом. Комунальники міста вже виїхали долати наслідки. Тож департамент благоустрою та інфраструктури ДМР звертається до автовласників з наполегливим проханням пропускати спецтранспорт та паркуватися відповідно до правил.
«Нагадуємо, що місто накрив циклон зі снігопадом, особливо рясні опади очікуються на ранок 8 січня. Тому просимо автовласників завтра залишити свої автівки вдома та користуватися громадським транспортом. Це необхідно, щоб комунальна техніка змогла швидше ліквідувати наслідки негоди», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Сьогодні окупанти скерували на районний центр Нікопольщини дрон-камікадзе
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hjidbfg7na17e71bla1ntu1k3o9k-1031x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hjidbfg7u56c9a1bhe1t7d103s9n-944x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hjidbfg71q011q6d13i11bvjdpv9l-1001x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hjidbfg79fkth76jnvv519t29m-1056x675.jpeg)