Комунальники Дніпра готові до можливої ожеледиці
Дніпровські комунальники готові до погіршення погодних умов. Наразі Дніпро накрило крижаним дощем, тож комунальники випустили на вулицю міні-техніку, яка працює на тротуарах.
«Ми уважно слідкуємо за прогнозом погоди у місті. Сьогодні очікувався снігопад, однак маємо крижаний дощ. Наразі міні-техніка обробляє тротуари сіллю. Якщо погода ще ускладнюватиметься, то виїде уся необхідна комунальна техніка для посипання доріг, аби уникнути нальоду», – зазначив Антон Андрієнко, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міськради.
Читайте також: Дніпро передав ЗСУ нову партію автомобілів.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gkbd0v591lor1aaqqk75qg1i4m9j-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gkbd0v59je41qi51lhn16nb1oan9m-900x675.jpg)