Херсон отримав гуманітарну допомогу від Дніпропетровщини
Сьогодні, 18 листопада, прибув гуманітарний конвой із допомогою від Дніпропетровщини у звільнений від російських загарбників Херсон. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
“Нашу гуманітарну колону люди тепло вітали на вулицях звільненого міста.
Машини з гуманітарною допомогою збирали Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Новомосковськ, Павлоград. І Нікополь та Марганець – громади, які самі потерпають від безчинства росіян і воліють підтримати Херсон.
Доставили екскаватори, самоскиди, автовежі, генератори. Все, що знадобиться для відновлення Херсона.
А ще 4 вантажівки продуктів. Олії, борошна, води, консервів, круп, дитячого харчування. Те, чого потребують люди, які стільки місяців страждали в окупації”, – написав очільник області.
Читайте також: Громадськість приєдналася до обговорень бюджету Дніпропетровщини на 2023 рік
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-18_18-03-00-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-18_17-48-33-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-18_18-03-01-941x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-18_18-03-02-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-18_18-03-04-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-18_17-48-30-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-18_18-03-06-1013x675.jpg)