Керівники міста та області взяли участь у регіональному засіданні Конгресу при Президентові України
У Дніпрі провели засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Дніпропетровської області. До обговорень долучилися представники громад регіону, правоохоронці, надзвичайники, військові, а також профільні фахівці ОВА і члени уряду.
«Говорили про надважливе. Виклики, перед якими ставить нас війна. З одними пораємося на рівні регіону. Інші долаємо з допомогою держави. Є й такі, що вирішуємо гуртом», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Основними темами конгресу стали життя Дніпра та регіону в умовах війни, діяльність області як логістичного, медичного та гуманітарного хабу. Говорили також про перебіг освітнього процесу з дотриманням безпекових стандартів, підготовку до опалювального сезону та рішення, що втілюються для захисту обʼєктів критичної інфраструктури. А ще — всебічну підтримку військових та їхніх родин, аби люди отримували якісні послуги у містах і селах регіону.
«Важливо чути одне одного, єднаючи зусилля для спільної роботи. Працювати, і далі протистояти викликам війни — аби життя у містах чи селах не зупинялося», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.
Читайте також: Спортсмени з Дніпра – чемпіони України з легкої атлетики
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/img_8454-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/img_8440-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/img_8424-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/img_8374-900x675.jpg)