Із початку війни у ЦНАПах Дніпропетровщини надали понад 365,3 тис адмінпослуг
Із початку війни у ЦНАПах області надали понад 365,3 тис адмінпослуг. Серед найпопулярніших – оформлення державної допомоги, пільг та субсидій, паспортів, реєстрація статусу переселенця. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
«Нині в області працює 161 «точка доступу» до адмінпослуг. Це 62 ЦНАПи, 17 філій, 82 віддалених робочих місця. Там можна отримати понад 150 адміністративних послуг», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.
У 52 осередках можна оформити довідку про статус ВПО та допомогу на проживання, додав він. До ЦНАПів області вже звернулися більш ніж 196 тис переселенців.
Доступна й послуга оформлення біометричних документів. Із початку війни у ЦНАПах зареєстрували понад 1,7 тис заяв для отримання паспорту громадянина України. Та більш ніж 6,1 тис – документів для виїзду за кордон.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-22_10-21-27.jpg)