Інспекція Пункту незламності в 46 школі Дніпра
Пункти допомоги в Дніпрі облаштовують коштом бюджету на базі комунальних підприємств та в будівлях, що належать міськраді.
За дорученням міського голови, чергова по місту Ксенія Сушко 31 січня відвідала Пункт незламності у 46 школі у Дніпрі. Там можуть приймати до 500 осіб одночасно. Пункт зручно відвідувати жителям Чечелівського району. Він працює з 08:00 до 22:00. Адреса: вулиця Робоча, 75А.
Під час блекауту пункт відвідали понад 2500 мешканців мікрорайону.
«На базі 45 комунальних закладів загальної середньої освіти відкрито Пункти незламності місткістю від 120 до 500 осіб – це, мабуть, єдина різниця, яка є у пунктах. На цьому тижні відкриється ще один Пункт незламності у 143 школі», – повідомила директорка департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра.
В усіх Пунктах є генератори, облаштовано ігрові зони для дітей, куточки матері та дитини, для відвідувачів з домашніми тваринами, місця для приготування гарячих напоїв, підзарядки гаджетів та санітарні кімнати.
Читайте також: У пологових будинках Дніпра за січень на світ з’явилися 475 малюків
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/5c8f6c24-5b16-412d-a014-21e84858592c-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/c8f87f8b-164c-4350-b8d5-bdb4d7582b4e-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/6914e396-b797-40ac-ae8d-7193cb962774-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/a6ca23e1-beda-4174-b1ae-0bb17ad89780-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/2f562669-93d1-4d58-84cb-358ba91d1a42-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/8eed83f1-2b27-4135-bece-3e116a9b79ba-1075x675.jpeg)