Інспекція чергового по місту: електротранспорт, метрополітен та укриття
Черговий по місту, заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко перевірив виконання дорученнь міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо підтримки працездатності електротранспорту, готовності АВФ до аварійних ситуацій та підтримки належного стану укриттів та їх доступність для містян 24\7.
Перша локація — спеціалізована вагоноремонтна майстерня. Тут створили замкнутий цикл ремонту трамвайних вагонів та тролейбусів, а також їхніх комплектуючих.
Юрій Карнаушенко, начальник спеціалізованої вагоноремонтної майстерні КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР: «Три основні цехи – це цех ремонту кузовів, агрегатно-ремонтний цех, а також ми знаходимося на електромеханічній ділянці».
Після вичерпання строку експлуатації, рухомий склад відправляють на капремонт. Власне виробниче обладнання дозволяє економити кошти і зменшити вартість таких ремонтів вдвічі. Зараз в майстерні відновлюють один тролейбус-«гармошку» та три трамвайні вагони.
Олександр Лещенко, заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР: «Ми впевнилися про те, що достатньо обладнання для виконання ремонтних робіт. Тобто наш електротранспорт справляється з поставленими задачами, що забезпечує безперебійну роботу електротранспорту».
Далі черговий завітав до аварійно-відновлювального формування електродепо. Тут працює бригада, яка ліквідує аварії в метро.
Іван Бондар, старший майстер КП «Дніпровський метрополітен» ДМР: «Аварійно-відновлювальна формувальня необхідна для якнайшвидшого відновлення руху поїздів та перевезення пасажирів при таких випадках, як схід рухомого складу з рейок, зіткнення рухомого складу. Час від отримання наказу від провідного диспетчера до безпосереднього виїзду машиною АВФ складає не більше 5 хвилин».
За останній рік — жодної аварійної ситуації. Проте, АВФ у постійній готовності.
Олександр Лещенко, заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР: «Під час перевірки ми впевнилися, що бригада укомплектована у повному обсязі штатом, кваліфікованими спеціалістами та необхідним обладнанням для цих аварійних робіт».
Далі — традиційна перевірка укриттів. Станції метрополітену виконують цю функцію від початку вторгнення. Серед них і станція «Покровська».
Оксана Чорна, начальниця станції «Покровська»: «Станції забезпечені у нас мобільним зв’язком, інтернетом. Метрополітен надає можливість скористатися громадянам питною водою очищеною, санітарними вузлами. Для надання медичної допомоги у нас знаходиться на станції «Покровська» медична аптечка, яка видається медичному персоналу».
Олександр Лещенко, заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР: «Слід зазначити, що тільки у місті Дніпро в нічний час на платформах кінцевих станцій залишається рухомий склад для зручності пасажирів під час перебування».
Під час повітряної тривоги вхід до метрополітену вільний. Укриття працює цілодобово.
Читайте також: У Дніпрі перевірили укриття на станції метро “Покровська”