Іграшок стало більше, ніж було: неймовірні дніпряни відновили знищений учора “народний меморіал” на Перемозі
11.12.2023, 12:00
ця стаття містить відео
Уночі 10 грудня у Дніпрі згоріла зупинка на Набережній Перемоги навпроти будинку № 118, у який 14 лютого влучила російська ракета. Від вибуху тоді постраждала і зупинку громадського транспорту. На ній містяни зробили місце пам’яті за загиблими: зносили квіти і іграшки.
Вже на ранок після трагедії, яка сколихнула все місто, на згарище “народного меморіалу” незламні дніпряни почали зносити нові іграшки і квіти. Сьогодні їх там навіть більше, ніж було до пожежі.
Тим часом поліція розглядає кілька версій: від навмисного підпалу до необережного поводження із вогнем.
Читайте також: Уночі ворог атакував Україну балістичними ракетами і “Шахедами”. Сили ППО знищили всі цілі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-11_09-42-13-2-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-11_09-41-55-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-11_09-42-13-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-11_09-42-45-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-11_09-43-08-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-11_09-43-31-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-11_09-44-03-901x675.jpg)