Є інструменти та обладнання, але не вистачає робочих рук. КП «Дніпровський електротранспорт» запрошує на роботу слюсарів та електриків
Щодня з тролейбусного депо № 1 на маршрути Дніпра виїжджають понад 50 тролейбусів. Вони перевозять пасажирів на 11 маршрутах на обох берегах міста. Тому за тим, аби рухомий склад без проблем виходив на лінію, в депо слідкують досить ретельно. Проінспектував ремонтні роботи рухомого складу у депо заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Лещенко. Він 16 січня черговий по місту.
«На балансі цього депо 95 тролейбусів, із них 49 – це низькопідлогові, тобто пристосовані для перевезення людей з інвалідністю. Тут проводять технічне обслуговування та поточні ремонти. Також тут є шиномонтаж та мийка. Аварійні роботи ми намагаємося проводити черговими змінами в нічний час, щоб вдень техніка могла вийти на маршрути», – зазначив Олександр Лещенко.
Для виконання аварійних ремонтів на лінії депо має 2 технічних тролейбуси та один автотранспортний засіб, облаштований для експлуатації у якості тягача. На базі депо функціонують цехи поточного та середнього ремонту.
«Тролейбус при заїзді з лінії проходить щоденний огляд. Крім того, кожні 6 днів тролейбуси проходять технічне обслуговування. Також кожні 5 та 15 тисяч кілометрів тролейбус заганяють на більш детальний огляд. Наразі ми забезпечені всім необхідним обладнанням для огляду та ремонту рухомого складу. Проводимо ревізію та ремонт тягових двигунів, моторів та компресорів. Єдина проблема у нас – це недостатня кількість слюсарів та електриків», – зазначив головний інженер тролейбусного депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Олександр Ковба.
Переглянути всі вакансії, які пропонують у КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради можна за посиланням.
«Для комфорту працівників забезпечені усі умови. В депо працює їдальня, обладнано пункт незламності та поряд знаходиться бомбосховище», – додає Олександр Ковба.
Також черговий по місту перевірив укриття на вул. Одеській, 7. У ньому проведено повний ремонт, і воно може вмістити до 170 людей. Укриття знаходиться на балансі КП «Дніпровський електротранспорт». Під час ремонту тут було замінено проводку, встановлено аварійне живлення від акумуляторів.
«Це перше в місті бомбосховище, де було проведено повну реконструкцію фільтраційної системи. Це забезпечує очищення повітря, яке циркулює у приміщенні бомбосховища. Систему не оновлювали з моменту введення бомбосховища в експлуатацію. Тепер тут все сучасне та відповідає вимогам. На випадки блекаутів у нас є генератори, додаткові джерела енергії, тому в укритті буде світло. Є у нас тут зони для зарядки ґаджетів, працює Wi-Fi. Тож укриття може функціонувати і як пункт незламності», – додав Олександр Лещенко.
Також для комфорту містян в укритті встановили нові меблі, додаткові розетки, є запаси питної води та кімната для дітей. Для людей з інвалідністю в укритті встановлено пандус, а незабаром з’являться і спеціальні таблички зі шрифтом Брайля.
Читайте також: «I’m Fine»: у Дніпрі презентували марку із зображення української інсталяції з культового фестивалю Burning Man