Якісні ремонти та сучасне обладнання: як змінюються відділення однієї з найбільших лікарень Дніпра
Навіть в умовах війни Дніпро продовжує працювати над створенням зручного медичного простору. Місто оновлює обладнання багатопрофільних лікарень та ремонтує їхні відділення. Це — комфортне лікування для дніпрян, переселенців та українських захисників. А ще — гідні умови праці для лікарів і медперсоналу.
«Я сам пересвідчився, як змінилася тут ситуація. У подальших наших планах, незалежно від продовження воєнних дій, ми приділятимемо увагу не лише допомозі фронту і ЗСУ, а й розвитку медицини, галузі охорони здоров’я та міського господарства загалом. Наскільки це дозволятимуть бюджет, фінансова дисципліна і підтримка з боку центральної влади», — сказав мер Дніпра Борис Філатов. У День міста він відвідав не лише медзаклади, а й низку котелень, зауваживши, що, попри війну, життя у Дніпрі не зупиняється.
Так, в одній з найбільших лікарень Дніпра замінили майже половину рентгенівських апаратів. Сучасне устаткування дозволяє отримувати якісні знімки і мінімізує променеве навантаження на пацієнта. У медзаклад також придбали кардіологічний апарат, для обстеження та лікування патології судин різних органів і систем — ангіоргаф. Таке оновлення буде основою для майбутнього тутешнього реперфузійного центру, де надаватимуть допомогу пацієнтам з інсультом та інфарктом міокарда.
Разом з цим, у тутешньому відділенні судинної реконструктивної хірургії, де щодня надають допомогу багатьом пацієнтам, оновили палати, коридори та вбиральні. Тут є також реабілітаційній ліжка. «Усе виконано з елементами інклюзивності — аби нашим пацієнтам було зручно пересуватися і користуватися всім. Дуже великий попит на відділення. До нас приїжджають з усієї країни», — розповіла представниця медзакладу Наталя.
Читайте також: Борис Філатов: «Дніпро готується до опалювального сезону — системно модернізуючи теплогосподарство»
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgqf1cfane7m1o812hu1ictca-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgppf1ovvggb1oes18qu112mb9-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgo5ih1120nefkipkstchr8f-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgnhfo18lt1b8795jms01r9c7e-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgn8hb146ibf4af11hjstdg6r-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgmt97rvo1vnmili1a80167e68-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgkta713fb1rpe1c5f19hu168p3s-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgk26chtg15lb83odca0f2m-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgjitr1helv831ilcip36nt28-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gcjgj5meanq1nebv5916b5dgp1l-1013x675.jpg)