fbpx
Зараз в ефірі: Дніпро News
Наживо

Субота, 22 Червня, 2024, 09:08:32

weather-icon
˚C

Яка ситуація з водою та теплом у Дніпрі станом на 6:00

18.01.2023, 7:13

За минулу добу, 17 січня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 30 засмічень на мережах водовідведення, а також ліквідовано 33 пошкодження на мережах водопостачання. 

Сьогодні у Дніпрі Національна енергетична компанія «Укренерго» знову вввела в дію аварійні відключення світла. Причина у перевищенні лімітів споживання електроенергії у Дніпропетровській області. 

Через ракетні удари по енергосистемі України виробництво електроенергії зменшилося, а ось споживання навпаки. Особливо це помітно в ранковий та вечірній пік споживання. 

Стабілізаційні графіки відключень тимчасово скасовані. 

Закликаємо дніпрян розумно споживати електроенергію. Краще взагалі зменшити її використання, вмикати електроприлади лише почергово. Ці кроки допоможуть стабілізувати ситуацію та з часом повернутися до стабілізаційних графіків відключення.  

Проте радимо зарядити необхідні гаджети – телефони, ноутбуки, павербанки, аби у випадку критичної ситуації залишатися на зв’язку з рідними та службами допомоги.   

Коли споживання електроенергії стабілізується та не буде перевищувати ліміти, то повернуться погодинні графіки відключення електропостачання.

Після цього радимо подивитися та зберегти собі ці графіки саме за Вашою адресою. Зробити це можна за посиланнями:  

–  якщо ви абонент ДТЕК

–  якщо ви абонент ЦЕК

Станом на 6:00 у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції. Тиск води в кранах в нормі, проблем з водопостачанням у мешканців немає. 

У випадку виникнення будь-яких аварійних ситуацій на мережах водо-, та теплопостачання комунальні служби швидко ліквідують всі пошкодження. Адже за завданням міського голови Бориса Філатова комунальники забезпечені всією необхідною технікою та матеріалами для виконання аварійних та поточних ремонтів.  

Протягом ночі аварійна бригада КП “Дніпроводоканал” без відпочинку працювала на вул. Кокчетавська, 60н. Через це знижений тиск у мешканців житломасиву Ігрень. 

Роботи будуть завершені протягом декількох годин. 

Станом на 6 ранку через відключення електроенергії приватними енергопостачальними компаніями зупинена робота наступних об‘єктів КП «Теплоенерго»: 

– будинкова котельня по вул. Коновальця;

– будинкова котельня по вул. Севастопольська;

– будинкові котельні по вул. С. Єфремова і Менахем-Мендл Шнеєрсона;

– будинкові котельні по вул. Мільмана та Шевченко;

– будинкові котельні по вул. Героїв Крут та просп. Дмитра Яворницького;

– будинкова котельня на ст. Лоцманська;

– будинкові котельні на Запорізькому шосе та вул. Толстого;

– будинкова котельня по вул. Вернадського;

– будинкові котельні на пл. Новокодацька, просп. Богдана Хмельницького;

– тепло-розподільчий пункт по вул. Панікахи;

– квартальна котельня на вул. Кільченська. Вона забезпечує опалення 24 будинків. 

Робота всіх котелень та тепло-розподільчих пунктів відновиться після подачі електроенергії. Потім необхідно ще декілька годин, аби котельня увійшла в штатний режим роботи. 

У зв’язку з поривом тепломережі по вул. Кленовій, перекрито теплопостачання у будинку №1 по цій вулиці. Виконання робіт комунальники розпочнуть з самого ранку.

Всі районні котельні КП «Теплоенерго» працюють стабільно.

Станом на 6:00 всі об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро» працюють та постачають тепло в оселі дніпрян.    

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу.  Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни. 

Проте через аварійні відключення ситуація з електропостачанням об’єктів критичної інфраструктури змінюється дуже швидко. Тож міська влада просить дніпрян з розумінням ставитися до нинішньої ситуації.  

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:    

(056) 732-12-12    

(095) 732-12-12    

(096) 732-12-12     

(073) 732-12-12

ГРОМАДСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ 

Завершено роботи з розбору завалів будинку на жилмасиві Перемога, зруйнованого внаслідок воєнного злочину рашистів – ракетного удару, скоєного 14 січня. 

 «Дякуємо усім співробітникам, хто причетний та ніс службу: нацгвардії, нацполіції, ДСНС, рятувальникам, медикам, комунальникам, психологам, ЗМІ, гуманітарному сектору, волонтерам. Порятунок життя, їжа, речі, інформаційна, юридична, психологічна допомога у режимі 24/7. Організовано, гідно. Це так важливо – відчувати підтримку у скрутну хвилину, розуміти, що ти не один, що є допомога», – пише у Телеграм-каналі Геннадія Корбана дніпрянка Євгенія.

Місто оперативно надає допомогу потерпілим. Один із важливих напрямків – відновлення документів людей, які потрібні, зокрема, для подальшого надання допомоги. 

На зустрічі  потерпілих  у школі НВК №66 з представниками міської влади було роз’яснено, як це зробити: https://t.me/korbanofficial/786 .  

Погіршилася енергетична ситуація у країні: за розпорядженням НЕК Укренерго зменшуються ліміти по регіонах, зокрема і у  Дніпропетровській області.

 Комерційна енергетична компанія ДТЕК оголосила, що робить усе, аби давати світло по чотири години і вимикати не більш ніж на вісім годин: https://t.me/korbanofficial/785.

 Згідно повідомлення НЕК Укренерго, сьогодні вимкнення світла можуть тривати 8-10 годин поспіль. 

За фактом, дніпряни повідомляють, що їх вмикають на чотири години і вимикають на шість. Така ситуація турбує багатьох мешканців міста, які знов надіслали у Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана і у Штаб взаємодопомоги при Громадській раді велику кількість звернень стосовно світла (509 із 586). 

Дніпряни звертають увагу на несправедливість відключень.

 Наразі це питання залишається відкритим.

Мешканці міста також наголошують на необхідності безперебійної роботи світлофорів на небезпечних перехрестях. 

Світло: 

Близько дев’ятої ранку 17 січня  повідомили про падіння електроопори по вулиці Максима Дія, 8. Електроопору замінено. Дякуємо КП “Міськсвітло”. 

Вода: 

Василя Сухомлинського, 68: аварійні роботи на вулиці Будівельників. 

Тираспольська, 36: аварійні роботи за адресою Сормовська, 29. 

Тепло: 

вул. 20-річчя Перемоги, 43: аварійна служба неодноразово налагоджувала систему, але  результату поки не досягнуто. Потрібен одночасний доступ до квартир 76, 80, 84, 88, 92, 96, 100, 104, 108 для обстеження стояка. 

Гладкова, 38: після аварійних робіт у котельні по вулиці Богдана Хмельницького, які тривали з 15 січня, було налагоджено систему опалення у будинку. Тепло повернуто. 

Данила Галицького, 38: систему налагоджено, тепло повернуто. 

Криворізька, 14-а: аварійні роботи в котельні по вулиці Нацгвардії завершено, тепло повернуто. Дякуємо КП “Теплоенерго”. 

Короленка, 21: аварійні роботи по вулиці Воскресенській, 36. 

Орловська, 34: тепло є. 

Павла Чубинського, 8: аварійні роботи в котельні по вулиці Нацгвардії завершено, тепло повернуто. Дякуємо КП “Теплоенерго”. 

Фабрично-Заводська, 20: обстежено систему опалення, виявлено звужені труби та інші модифікації системи, які перешкоджають циркуляції води у системі. Для подальшого обстеження потрібен доступ до квартири 152. 

Шевченка, 36: аварійні роботи по вулиці Воскресенській, 36. 

Соціальна підтримка: подяка від мешканки Дніпра з інвалідністю Олени працівнику соціальної служби Олександру Пономаренку, який знаходиться в чаті Телеграм-каналу Геннадія Корбана і оперативно пропонує допомогу.

Звернутися у Телеграм-канал Геннадія Корбана можна за посиланням – https://t.me/korbanofficial/      

Заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:    

(095) 816-39-11    

(093) 261-32-25    

(063) 402-79-56    

(063) 681-61-82    

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ     

Надзвичайники за минулу добу здійснили 13 виїздів. З них:

– 3 пожежі у житловому секторі;

– 3 пожежі у не житловому секторі;

– 2 пожежі на транспорті;

– 1 виклик для ліквідації наслідків ДТП;

– 4 виклики щодо пожеж не підтвердилися.

Крім того, протягом минулої доби рятувальники 3 рази надавали допомогу населенню.

Читайте також: Безвісти зниклими внаслідок ракетного удару в Дніпрі залишаються 19 людей: оперативна інформація станом на 6:00

Telegram
Дивіться також
Сьогодні у Дніпрі кілька маршрутів громадського транспорту змінять свій рух Сьогодні у Дніпрі кілька маршрутів громадського транспорту змінять свій рух

Сьогодні, 22 червня, у Дніпрі електротранспорт, а також деякі автобусні маршрути будуть працювати зі змінами: – тролейбуси №5 курсуватимуть від вул. ...

Атака на Нікопольщину і Кривий Ріг: ворог не припиняє терор Дніпропетровщини Атака на Нікопольщину і Кривий Ріг: ворог не припиняє терор Дніпропетровщини

Ввечері та вночі агресор бив по Нікопольщині. Продовжив терор і на ранок. Ворог використовував дрони-камікадзе та артилерію. Поцілив по райцентру, Марганецькій, ...

Ситуація зі світлом і водою у Дніпрі на ранок 22 червня Ситуація зі світлом і водою у Дніпрі на ранок 22 червня

Протягом ночі підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працювали у штатному режимі. Знеструмлень чи аварій не було. Напередодні ввечері до опівночі у ...

Дружина загиблого на війні дніпрянина у першу річницю весілля зробила фотосесію Дружина загиблого на війні дніпрянина у першу річницю весілля зробила фотосесію

Вони розписалися, але так і не встигли зіграти весілля. На фотосесії Вікторія позувала з особистими речами чоловіка. Місце обрала невипадкове, і всі деталі мали ...

На Дніпропетровщині затвердили Комплексну програму підтримки оборонців та сімей Героїв На Дніпропетровщині затвердили Комплексну програму підтримки оборонців та сімей Героїв

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати схвалили Комплексну програму підтримки оборонців, їхніх родин та сімей полеглих Героїв. Її розробила ОВА. Врахували ...

Демобілізація: за яких умов можуть ухвалити закон і що про це думають військові Демобілізація: за яких умов можуть ухвалити закон і що про це думають військові

Політики сперечаються чи реальні ці терміни. А військові мають сумніви, що досвідчених бійців відпустять на «гражданку» у короткостроковій перспективі. Демобілізація ...

Атаки на Кривий Ріг і Нікопольщину: є постраждалі і руйнування Атаки на Кривий Ріг і Нікопольщину: є постраждалі і руйнування

Протягом 21 червня армія рф не припиняла атак на Дніпропетровщину. Під вогнем окупантів опинилися Нікопольський район та Кривий Ріг. Там є поранені. Про це ...

Через аварійні роботи частина дніпрян залишилася без води: оперативна інформація від комунальників на 18:00 Через аварійні роботи частина дніпрян залишилася без води: оперативна інформація від комунальників на 18:00

Станом на 18:00 бригади КП «Дніпроводоканал» продовжують аварійні роботи за такими адресами: – вул. Татарська, 44, припинено водопостачання вулиць Татарська, ...

Налагодили збут метамфетаміну на мільйони гривень: на Дніпропетровщині судитимуть 8 учасників злочинної групи Налагодили збут метамфетаміну на мільйони гривень: на Дніпропетровщині судитимуть 8 учасників злочинної групи

На Дніпропетровщині викрито злочинну групу із 8 осіб, яка щомісяця збувала метамфетамін на 10 мільйонів гривень. Прокурори скерували до суду обвинувальний акт. Про ...

Візьми собаку на роботу: чи долучились дніпряни до міжнародної акції Візьми собаку на роботу: чи долучились дніпряни до міжнародної акції

Чотирилапого улюбленця можна привести в офіс. У всьому світі проходить акція «Візьми собаку на роботу». Цій ініціативі понад 20 років, започаткували її у США. ...