fbpx
Зараз в ефірі: Дивовижний Дніпро
Наживо

Неділя, 26 Березня, 2023, 01:23:11

weather-icon
˚C

Яка ситуація з водою та теплом у Дніпрі станом на 6:00

18.01.2023, 7:13
170

За минулу добу, 17 січня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 30 засмічень на мережах водовідведення, а також ліквідовано 33 пошкодження на мережах водопостачання. 

Сьогодні у Дніпрі Національна енергетична компанія «Укренерго» знову вввела в дію аварійні відключення світла. Причина у перевищенні лімітів споживання електроенергії у Дніпропетровській області. 

Через ракетні удари по енергосистемі України виробництво електроенергії зменшилося, а ось споживання навпаки. Особливо це помітно в ранковий та вечірній пік споживання. 

Стабілізаційні графіки відключень тимчасово скасовані. 

Закликаємо дніпрян розумно споживати електроенергію. Краще взагалі зменшити її використання, вмикати електроприлади лише почергово. Ці кроки допоможуть стабілізувати ситуацію та з часом повернутися до стабілізаційних графіків відключення.  

Проте радимо зарядити необхідні гаджети – телефони, ноутбуки, павербанки, аби у випадку критичної ситуації залишатися на зв’язку з рідними та службами допомоги.   

Коли споживання електроенергії стабілізується та не буде перевищувати ліміти, то повернуться погодинні графіки відключення електропостачання.

Після цього радимо подивитися та зберегти собі ці графіки саме за Вашою адресою. Зробити це можна за посиланнями:  

–  якщо ви абонент ДТЕК

–  якщо ви абонент ЦЕК

Станом на 6:00 у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції. Тиск води в кранах в нормі, проблем з водопостачанням у мешканців немає. 

У випадку виникнення будь-яких аварійних ситуацій на мережах водо-, та теплопостачання комунальні служби швидко ліквідують всі пошкодження. Адже за завданням міського голови Бориса Філатова комунальники забезпечені всією необхідною технікою та матеріалами для виконання аварійних та поточних ремонтів.  

Протягом ночі аварійна бригада КП “Дніпроводоканал” без відпочинку працювала на вул. Кокчетавська, 60н. Через це знижений тиск у мешканців житломасиву Ігрень. 

Роботи будуть завершені протягом декількох годин. 

Станом на 6 ранку через відключення електроенергії приватними енергопостачальними компаніями зупинена робота наступних об‘єктів КП «Теплоенерго»: 

– будинкова котельня по вул. Коновальця;

– будинкова котельня по вул. Севастопольська;

– будинкові котельні по вул. С. Єфремова і Менахем-Мендл Шнеєрсона;

– будинкові котельні по вул. Мільмана та Шевченко;

– будинкові котельні по вул. Героїв Крут та просп. Дмитра Яворницького;

– будинкова котельня на ст. Лоцманська;

– будинкові котельні на Запорізькому шосе та вул. Толстого;

– будинкова котельня по вул. Вернадського;

– будинкові котельні на пл. Новокодацька, просп. Богдана Хмельницького;

– тепло-розподільчий пункт по вул. Панікахи;

– квартальна котельня на вул. Кільченська. Вона забезпечує опалення 24 будинків. 

Робота всіх котелень та тепло-розподільчих пунктів відновиться після подачі електроенергії. Потім необхідно ще декілька годин, аби котельня увійшла в штатний режим роботи. 

У зв’язку з поривом тепломережі по вул. Кленовій, перекрито теплопостачання у будинку №1 по цій вулиці. Виконання робіт комунальники розпочнуть з самого ранку.

Всі районні котельні КП «Теплоенерго» працюють стабільно.

Станом на 6:00 всі об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро» працюють та постачають тепло в оселі дніпрян.    

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу.  Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни. 

Проте через аварійні відключення ситуація з електропостачанням об’єктів критичної інфраструктури змінюється дуже швидко. Тож міська влада просить дніпрян з розумінням ставитися до нинішньої ситуації.  

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:    

(056) 732-12-12    

(095) 732-12-12    

(096) 732-12-12     

(073) 732-12-12

ГРОМАДСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ 

Завершено роботи з розбору завалів будинку на жилмасиві Перемога, зруйнованого внаслідок воєнного злочину рашистів – ракетного удару, скоєного 14 січня. 

 «Дякуємо усім співробітникам, хто причетний та ніс службу: нацгвардії, нацполіції, ДСНС, рятувальникам, медикам, комунальникам, психологам, ЗМІ, гуманітарному сектору, волонтерам. Порятунок життя, їжа, речі, інформаційна, юридична, психологічна допомога у режимі 24/7. Організовано, гідно. Це так важливо – відчувати підтримку у скрутну хвилину, розуміти, що ти не один, що є допомога», – пише у Телеграм-каналі Геннадія Корбана дніпрянка Євгенія.

Місто оперативно надає допомогу потерпілим. Один із важливих напрямків – відновлення документів людей, які потрібні, зокрема, для подальшого надання допомоги. 

На зустрічі  потерпілих  у школі НВК №66 з представниками міської влади було роз’яснено, як це зробити: https://t.me/korbanofficial/786 .  

Погіршилася енергетична ситуація у країні: за розпорядженням НЕК Укренерго зменшуються ліміти по регіонах, зокрема і у  Дніпропетровській області.

 Комерційна енергетична компанія ДТЕК оголосила, що робить усе, аби давати світло по чотири години і вимикати не більш ніж на вісім годин: https://t.me/korbanofficial/785.

 Згідно повідомлення НЕК Укренерго, сьогодні вимкнення світла можуть тривати 8-10 годин поспіль. 

За фактом, дніпряни повідомляють, що їх вмикають на чотири години і вимикають на шість. Така ситуація турбує багатьох мешканців міста, які знов надіслали у Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана і у Штаб взаємодопомоги при Громадській раді велику кількість звернень стосовно світла (509 із 586). 

Дніпряни звертають увагу на несправедливість відключень.

 Наразі це питання залишається відкритим.

Мешканці міста також наголошують на необхідності безперебійної роботи світлофорів на небезпечних перехрестях. 

Світло: 

Близько дев’ятої ранку 17 січня  повідомили про падіння електроопори по вулиці Максима Дія, 8. Електроопору замінено. Дякуємо КП “Міськсвітло”. 

Вода: 

Василя Сухомлинського, 68: аварійні роботи на вулиці Будівельників. 

Тираспольська, 36: аварійні роботи за адресою Сормовська, 29. 

Тепло: 

вул. 20-річчя Перемоги, 43: аварійна служба неодноразово налагоджувала систему, але  результату поки не досягнуто. Потрібен одночасний доступ до квартир 76, 80, 84, 88, 92, 96, 100, 104, 108 для обстеження стояка. 

Гладкова, 38: після аварійних робіт у котельні по вулиці Богдана Хмельницького, які тривали з 15 січня, було налагоджено систему опалення у будинку. Тепло повернуто. 

Данила Галицького, 38: систему налагоджено, тепло повернуто. 

Криворізька, 14-а: аварійні роботи в котельні по вулиці Нацгвардії завершено, тепло повернуто. Дякуємо КП “Теплоенерго”. 

Короленка, 21: аварійні роботи по вулиці Воскресенській, 36. 

Орловська, 34: тепло є. 

Павла Чубинського, 8: аварійні роботи в котельні по вулиці Нацгвардії завершено, тепло повернуто. Дякуємо КП “Теплоенерго”. 

Фабрично-Заводська, 20: обстежено систему опалення, виявлено звужені труби та інші модифікації системи, які перешкоджають циркуляції води у системі. Для подальшого обстеження потрібен доступ до квартири 152. 

Шевченка, 36: аварійні роботи по вулиці Воскресенській, 36. 

Соціальна підтримка: подяка від мешканки Дніпра з інвалідністю Олени працівнику соціальної служби Олександру Пономаренку, який знаходиться в чаті Телеграм-каналу Геннадія Корбана і оперативно пропонує допомогу.

Звернутися у Телеграм-канал Геннадія Корбана можна за посиланням – https://t.me/korbanofficial/      

Заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:    

(095) 816-39-11    

(093) 261-32-25    

(063) 402-79-56    

(063) 681-61-82    

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ     

Надзвичайники за минулу добу здійснили 13 виїздів. З них:

– 3 пожежі у житловому секторі;

– 3 пожежі у не житловому секторі;

– 2 пожежі на транспорті;

– 1 виклик для ліквідації наслідків ДТП;

– 4 виклики щодо пожеж не підтвердилися.

Крім того, протягом минулої доби рятувальники 3 рази надавали допомогу населенню.

Читайте також: Безвісти зниклими внаслідок ракетного удару в Дніпрі залишаються 19 людей: оперативна інформація станом на 6:00

Telegram
Дивіться також
Як у дніпровських терцентрах облаштували прихистки для ВПО Як у дніпровських терцентрах облаштували прихистки для ВПО

Черговий по місту Едуард Підлубний, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР, перевірив виконання доручень міського голови Бориса ...

Сьогодні за день ворог двічі бив по Дніпропетровщині, – ОВА Сьогодні за день ворог двічі бив по Дніпропетровщині, – ОВА

25 березня росіяни двічі завдали удару по Дніпропетровщині.  Вранці з важкої артилерії окупанти цілили по Великомихайлівській громаді Синельниківського району. ...

У центрі “Милосердя” у Дніпрі піклуються про містян та внутрішньо переміщених осіб У центрі “Милосердя” у Дніпрі піклуються про містян та внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні, 25 березня, черговий по місту Едуард Підлубний, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР, перевірив виконання доручень ...

Оперативна інформація від комунальників Дніпра станом на 18:00 Оперативна інформація від комунальників Дніпра станом на 18:00

Станом на 18:00 аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» завершили роботи на таких об’єктах: – по провулку Ушинського 3. Відновлено водопостачання провулку ...

У боях за незалежність України загинув старший солдат із Кам’янського Сергій Роюк У боях за незалежність України загинув старший солдат із Кам’янського Сергій Роюк

17 березня в бою на Луганщині загинув старший солдат із Кам’янського Роюк Сергій Дмитрович. Чоловіку було 52 роки. Про смерть бійця повідомив міський голова Андрій ...

Лікує, зігріває і знаходить люблячих господарів: дніпрянка Тетяна рятує зранених війною чотирилапих  Лікує, зігріває і знаходить люблячих господарів: дніпрянка Тетяна рятує зранених війною чотирилапих 

Пані Тетяна – доцент вишу. Втім за наукою та студентами завжди знаходила час на знедолених чотирилапих. Лікувала і влаштовувала у родини. Не полишила цієї справи і з ...

У Дніпрі оновлюють розмітку на паркувальних майданчиках У Дніпрі оновлюють розмітку на паркувальних майданчиках

З початком весни КП «Транспортна інфраструктура міста» нагадало підприємствам, які обслуговують паркувальні майданчики, що прийшов час «освіжити» розмітку. Протягом ...

У Дніпрі ремонтують мережі водопостачання: інформація від комунальників на 14:00 У Дніпрі ремонтують мережі водопостачання: інформація від комунальників на 14:00

Комунальники продовжують виконувати роботу задля повноцінного отримання дніпрянами комунальних послуг. Роботи тривають на декількох об’єктах у різних районах міста. ...

Учора росія 4 рази обстріляла Нікопольщину – поліція показала фото наслідків Учора росія 4 рази обстріляла Нікопольщину – поліція показала фото наслідків

24 березня окупанти завдали ударів по Мирівській та Марганецькій громадах і Нікополю. Про це помідомили в поліції Дніпропетровщини. В одному із сіл Мирівської ...

8 закладів освіти із вибухівкою: епідемія замінувань у Дніпрі триває 8 закладів освіти із вибухівкою: епідемія замінувань у Дніпрі триває

За минулу добу, 24 березня, у Дніпрі 1 раз повідомили про замінування 8 навчальних закладів: ЗОШ № 23; гімназія № 1; ЗОШ № 144; ліцей № 100; фінансово-економічний ...