Як зареєструватися на іспити вступникам під час війни: покрокова інструкція
Якщо плануєте вступати до закладів вищої освіти цього року і не встигли зареєструватися на ЗНО, то треба зробити це до 9 квітня.
До цього часу потрібно створити реєстраційну карту і, за можливості, надіслати її до регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.
Якщо цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка ІーІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО, то до 9 квітня створіть реєстраційну картку.
Уважно поставтеся до заповнення прізвища, ім’я, по батькові (за наявності), дати народження, серії (за наявності) і номер паспортного документа. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу.
«У реєстраційній картці ви побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Заповніть їх, будь ласка, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби додайте медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і передайте керівникові закладу освіти, де ви навчаєтеся. Якщо такої можливості немає ー не хвилюйтеся: достатньо того, що ви сформували реєстраційну картку», – йдеться у повідомленні.
В центрі оцінювання радять стежити за оновленнями на сайті і нагадують, що після реєстрації повідомлять вступникам логін і пароль для входу на особисту інформаційну сторінку.
Якщо уже здобули повну загальну середню освіту і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО також до 9 квітня створіть реєстраційну картку.
Також уважно заповніть поля: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа.
«У реєстраційній картці ви побачите поля для вибору предметів ЗНО. Заповніть, будь ласка, ці поля попри те, що вступ відбуватиметься за процедурою, відмінною від процедури проведення класичного ЗНО. Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби можете додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу: [email protected]. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: «Шевченко_реєстраційні документи», – наголосили у центрі оцінювання.
Вступники, які перебувають на окупованих територіях або на територіях, де тривають активні бойові дії за можливості теж мають створити реєстраційні картки.
«Необов’язково, щоб її заповнювали особисто ви. Це може зробити хтось із ваших друзів чи знайомих. Попросіть унести ваші дані до реєстраційної форми (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження й номер паспортного документа). Цього наразі буде достатньо. Ми знаємо, що вам зараз дуже важко, однак переконані, що ситуація найближчим часом зміниться на краще і ви зможете планувати своє майбутнє і втілювати свої мрії в життя», – йдеться у повідомленні.
Якщо зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти) ー ви є потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти.
«Найімовірніше, ви вже маєте сертифікат учасника ЗНО, тож зможете заходити на свою інформаційну сторінку (логін і пароль для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме вас. Коли потрібно буде зайти на Інформаційну сторінку, ми повідомлятимемо на нашому сайті. У разі якщо ви не маєте сертифіката ー не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як отримати логін і пароль для входу на свою Інформаційну сторінку», – наголосили у центрі оцінювання.
Нагадаємо, що цього року державна підсумкова атестація скасована, а вступні випробування пройдуть за спецпроцедурою.
Вступникам радять уважно стежити за повідомленнями на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.