Як працюватиме сигнал сирени у Дніпрі під час відключення електроенергії
Через те, що система оповіщення живиться від електроенергії, там, де не буде світла — сирена не працюватиме. Порада мешканцям — слідкувати за інформацією у телеграм – каналі та вайбері «Сирена Дніпро», повідомляють у департаменті громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради.
Читайте також: Окупанти знову обстріляли Нікопольський район: поранено троє людей
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/05/inx960x640-2-1-1-1110x624-1.jpg)