Як працює Пункт незламності у школі №15 в Дніпрі
Черговий по місту директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко перевірив виконання доручення міського голови Бориса Філатова щодо облаштування у Дніпрі Пунктів незламності.
Він відвідав пункт у СШ №15 по вул. Кедріна, 53, який може прийняти 250 людей. Тут є необхідний запас технічної та питної води, ігрова кімната для дітей, для відвідувачів із домашніми тваринами, 6 санвузлів.
«Часто чув, що такі острівки безпеки люди називають пунктами єдності, адже тут можна поспілкуватись, дітям погратись іграшками, помалювати. Дуже вразило, що тут є справжнє бомбосховище з примусовою вентиляцією, яке було побудовано ще в 50-х роках. Приємний персонал, є і медсестра. Також сподобалось, що в укриття можна прийти в будь-який час оскільки черговий працює цілодобово», — резюмував черговий по місту Андрій Клименко.
Директорка школи Нємцова Тетяна Олександрівна розповіла, що готові пригощати відвідувачів чаєм, печивом та кавою. Всього достатньо.
«У пункті незламності є і генератор. Під час блекаутів люди приходили підзаряджати гаджети, закип‘ятити чайники. Не можу сказати, що люди знаходились тривалий час, адже люди живуть поруч і не залишають свої домівки надовго. Хоча тут можна проводити час скільки необхідно. Під час тривоги кожного дня приходять баскетболісти, оскільки поруч знаходиться школа олімпійського резерву», — розповіла вона.
Читайте також: Енергоефективна і модернізована: у Дніпрі перевірили котельню, що опалює 126 будинків
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-03_16-56-40-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-03_16-56-38-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-03_16-56-34-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-03_16-56-33-900x675.jpg)