Як Дніпро змінюється завдяки проектам містян у межах програми «Бюджет участі»
Про реалізацію проектів, про цьогорічні нововведення та про сайт програми «Бюджет участі» говорили у програмі «Твій вечір» на каналі ДніпроTV.
«За 16 днів періоду голосування сайт «Бюджету участі» відвідало понад 600 тис. користувачів. Показник дуже великий. Якщо взяти за весь рік показник, то це близько 800 тисяч. В період голосування люди активно заходять, голосують, передивляються, відслідковують рейтинги проектів, слідкують, хто зараз виходить у топ. Сайт впорався і в перший день, коли активність була найбільша і в нас було понад 90 тисяч голосів. І в останній день, коли всі згадують, що «настав час голосувати» – і всі йдуть на сайт, і сайт працює до 12 ночі. Тобто, на наступній день голосування закінчується, і від першої хвилини першого дня до останньої хвилини останнього дня сайт працював на відмінно, без перебоїв, та взагалі все було дуже добре», – повідомив представник департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради Владислав Соловйов.
Мешканці Дніпра активно долучаються до оновлення свого міста. Один з проектів буде реалізований найближчим часом. «Це проект «Тренажер для бабусі», який передбачає встановлення спортивних майданчиків з тренажерами для занять спортом на свіжому повітрі і під наглядом кваліфікованих спеціалістів і співробітників наших територіальних центрів. Бо до територіального центру звертаються люди з різними фізичними можливостями, переважно це люди похилого віку, особи з інвалідністю, люди з обмеженими руховими можливостями. Саме наші спеціалісти допоможуть їм займатися саме тими вправами, які їм можна, під наглядом, з індивідуальним підходом до кожного», – повідомила юрисконсульт Дніпровського міського центру територіального соціального обслуговування Дніпровської міськради Ксенія Єлісєєва.
У територіальному центру обслуговування є відділи у кожному районі Дніпра. Наразі їх вісім: по відділу у кожному районі. «Є досить великі райони, де є кілька відділів. Наприклад, у Новокодацькому районі у нас декілька відділів. Але проект з тренажерами ми плануємо реалізувати там, де є відділення денного перебування. Це відділення, до яких звертаються наші підопічні, і два рази на рік вони можуть там знаходитися упродовж місяця. Або якщо вони до нас звертаються на денну адаптацію, то вони також можуть там проводити заняття з фахівцями на свіжому повітрі», – розповіла Ксенія Єлісєєва.