Як Дніпро готовиться до опалювального сезону 2024-2025
Сьогодні черговий по місту Білан Володимир – заступник директора КП «Теплоенерго» ДМР перевірив готовність теплового пункту міста до нового опалювального сезону.
Цей пункт дуже важливий, бо обслуговує два дитячі садка, лікарню і три житлові будинки. На ньому встановили генератор потужність 200 кВт. При довготривалих відключеннях світла це допоможе захистити теплотраси від замерзання і тим самим запобігти аварійним ситуаціям у зимовий період.
Також у цьому тепловому пункті є насоси, які роблять підкачку води. При відключені електроенергії насоси перестають підкачувати воду. Тому генератор на цьому пункті був дуже необхідний.
На другій локації в Індустріальному районі міста проведено інспектування завершення робіт неземної ізоляції теплових мереж – провели заміну на ділянці близько 900 м.
Ізоляція трубопроводів опалення дозволяє скоротити втрати тепла та підвищити енергоефективність системи подачі теплоносія. Основним завданням теплоізоляційних матеріалів є виключення теплообміну з навколишнім середовищем.
Станом на зараз вже виконані роботи по заміні ізоляції близько 18 км по всьому місту в рамках підготовки до опалювального сезону 2024-2025 рр.
Читайте також: 5 мільйонів гривень для ЗСУ: благодійна гастровечеря у Дніпрі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-06_14-55-35-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-06_14-55-34-4-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-06_14-55-34-3-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-06_14-55-34-2-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-06_14-55-34-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-06_14-55-33-900x675.jpg)