«Я хочу своєю присутністю показати — ми єдині. Україна — єдина. Ніхто не зможе роз’єднати наш народ», – студентка з Дніпра про акцію до Дня Соборності України
Студентка «Дніпровської політехніки» Єлизавета Таран стояла у живому ланцюзі з табличкою Енергодар.
«Ми живемо у Дніпрі. Це велике прифронтове місто. А табличку з містом Енергодар обрала, бо це недалеко від нас. Там є величезна АЕС. Треба нагадувати про те, що коять окупанти, та що Енергодар — Україна», — розповідає дівчина.
Уперше долучилася до акції, приуроченої до Дня Соборності України, Ксенія Приліпко. Вона теж студентка НТУ «Дніпровська політехніка».
«Розуміння, що таке День Соборності прийшло до мене з часом. Нам розповідали на уроках історії. Також в університеті. Зараз я хочу своєю присутністю показати — ми єдині. Україна — єдина. Ніхто не зможе роз’єднати наш народ», – каже дівчина.
Молодіжна акція у Дніпрі проходила біля одного з найбільших флагштоків країни. Учать у ній взяли 200 студентів та викладачів.
«Вони скріпили свої руки синьо-жовтою стрічкою та кожен з учасників символізував міста України. Зокрема ті, що під окупацією, – міста-герої України», — сказав в. о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Сергій Луденський.
«На табличках ми написали 35 назв українських міст й об’єдналися 100-метровою синьо-жовтою стрічкою. Я рада, що цьогоріч доєдналися до акції ще більше людей. Бо торік зібралося 70-ть», — поділилася голова Молодіжної ради Дніпра Дар’я Бичишина.
Читайте також: «Дніпрянам: ваші дрони в наших руках наближають Перемогу»,- Борису Філатову подарували прапор із підписами бійців
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hkorcv8ghd61qs614c2svm1j8m20-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hkorcv8fuho18vltkg1u65emk1r-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hkorcv8fg5k1gv31n7pjc5hcj1l-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hkorcv8f1al4bue105a1gtk1oc1t-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hkorcv8fsvgquo8vn1hea1m5j1p-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hkorcv8g1mli15lf2h64tp149524-1013x675.jpg)