Гуманітарка та трупи в одному фургоні: оптимізація логістики по-російськи
Світ має знати про воєнні злочини росії проти мирного населення Маріуполя та всієї України.
Спочатку привозять гуманітарку, а потім на цих же вантажівках вивозять трупи. Так виглядає оптимізація логістики по-російськи. Про це у телеграм-каналі повідомила міська рада Маріуполя.
«Як розповідають маріупольці, які ще перебувають у місті, спочатку окупанти привозять деякі набори з продуктами, а потім цими ж фурами вивозять тіла вбитих маріупольців, яких досі дістають із-під завалів зруйнованих будинків», – йдеться у повідомленні.
На фото — одна з таких вантажівок, яка спочатку привезла подобу гуманітарної допомоги, а потім у неї завантажили вбитих мирних жителів міста.
Читайте також: Голова Нікопольської РВА спростував інформацію про мінування дамби в Марганці
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-02_14-42-00-1013x675.jpg)