Гімнастки з Дніпра завоювали золото та срібло на Міжнародному турнірі у Польщі
У Польщі завершився 5-й Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Kids Cup», у якому взяли участь близько 300 гімнасток із Польщі, Латвії, Німеччини та України. Дніпровські спортсменки завоювали золоті та срібні медалі. Про це повідомила тренер команди-переможниці Юлія Мирна.
Команда з Дніпра СК «Rhythmic Star» була представлена 8 гімнастками: Богун Аміна, Шевченка Аріна, Зінченко Софія, Левшина Софія, Голубєва Василіса, Рубан Ельза, Романенко Єлизавета, Косарич Кіра.
Під керівництвом тренера Юлії Мирної юні спортсменки успішно впоралися з поставленими завданнями. Дніпрянки привезли на Батьківщину п’ять золотих та три срібні медалі.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/3052623f-ad4c-41cd-bb02-2393b67df9d9.jpeg-916x675.webp)