Генератор, аптечка та інтернет-роутер: як облаштований один із пунктів незламності у Дніпрі
Силами КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради організовано 6 пунктів незламності. Один з них – на вул. Холодильній, 2.
“Тут дніпряни можуть зарядити свої електропристрої, зігрітися, послухати радіо, випити гарячого чаю. Є генератор. Пункт забезпечений медичною аптечкою. Також є інтернет-роутер, щоб відвідувачі мали постійний зв’язок”, — Лещенко Олександр – заступник директора – начальник управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР.
Загалом Пункт незламності забезпечений усім необхідним задля комфортного перебування в умовах блекауту. Він одночасно може прийняти до 20 осіб. Призначено чергових, які відчинять його двері у разі масових або віялових відключень електроенергії.
Читайте також: Бізнес «на секонді»: як сколотити капітал на вживаних речах?
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_17-45-57-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_17-45-55-2-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_17-45-55-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_17-45-54-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_17-45-53-900x675.jpg)