FPV-дрони, тепловізійні приціли, засоби безперебійного зв’язку: чергова партія допомоги захисникам від дніпрян
Дніпро продовжує доправляти на фронт великі партії допомоги захисникам. Цього разу військові отримали від дніпрян 40 FPV-дронів, а також тепловізійні приціли та засоби безперебійного зв’язку.
«Вчергове передали нашим захисникам нову партію допомоги. FPV-дрони, тепловізійні приціли та засоби безперебійного зв’язку є дуже важливими для виконання бойових завдань. Дніпро від початку повномасштабного вторгнення на постійній основі допомагає Силам оборони. За два роки війни місто спрямувало на оборону більше ніж 5 мільярдів гривень і продовжує це робити. Віримо в ЗСУ і наближаємо нашу перемогу разом!» — сказав заступник міського голови із цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.
«Це надзвичайно важливі речі для нас. Ці FPV-дрони, а також тепловізійні монокуляри підлаштовані під наші потреби. Це ті речі, які дозволяють врятувати життя наших військових. А ще вони «права рука» під час контрнаступальних дій та оборони. Бо ніяка міна не залетить у бліндаж чи іншу схованку, а ось цей дрон здатен на це і в той же час він завдасть ворогу ураження. І, відповідно, щоб орієнтуватись на місцевості вночі – без тепловізора це неможливо», — розповів сержант Андрій Мороз.
Читайте також: Лікарі називають його «автогонщиком»: військовий проходить реабілітацію у Дніпрі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgeno4lghlmu31n06h0bl2u2j-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgeno4l1kt71aoj1ibl4sn1hvd2g-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgeno4l11b71ikd14s71a0kepm2e-1157x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hrgeno4l1sufs0u9vm7fg1ph42d-1013x675.jpg)