Філатов розповів, як Дніпро попри війну поновив ремонти трамвайних переїздів
У Дніпрі продовжують ремонтувати трамвайні переїзди. Такі реконструкції розпочали ще позаминулого року. Утім, з початком повномасштабного вторгнення рф, будівництво довелося призупинити. Нині ж місто повертається до цих робіт, наголошує мер Дніпра Борис Філатов: «Далі робитимемо це по всьому місту. Ця робота з переобладнання переїздів — це такий маленький дзвіночок, що ми повертаємося до облаштування міста на благо всіх містян. І працюємо далі вже, скажімо так, у звичайному режимі, аби все у місті було доведено до ладу».
Наразі комунальники завершують ремонт переїзду на перетині вулиць Романа Шухевича і Щепкіна. Ним курсують не лише трамваї № 5 і № 14, а й інший електротранспорт, що виходить з депо.
Ремонтники використовують спеціальні кріплення для розташування нових шпал і бетонних плит. Це пришвидшує роботи та збільшує витривалість відремонтованих ділянок.
«Досвід у нас уже є. Ми вкладали такі ж переїзди на вулиці Святослава Хороброго. Це дасть надійність, що найголовніше», — пояснює головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий, зауважуючи, що такий ремонт тут роблять уперше за декілька десятиліть.
Як і на інших локаціях, аби уникнути незручностей для містян, бригади обирають для роботи проміжки найменшої інтенсивності руху або ж взагалі працюють вночі.
Містяни пожвавлення таких ремонтів схвалюють.
«Дуже добре, що буде переїзд. Давно треба було зробити, бо він розбивається. Тут йде потік вантажних автомобілів дуже великий, і переїзд довго не витримує. Я так дивлюся, все капітально, тому надовго його вистачить», — переконаний місцевий мешканець Олександр.
Такої ж думки і дніпрянка Любов Федорівна: «Треба робити те, що потрібно, а це — необхідно».
Загалом у найближчі пів року до ладу планують привести ще 10 трамвайних переїздів у різних районах міста.
Читайте також: У Дніпрі обрізають дерева, які перекрили камери спостереження
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01fr4o1f5l9ve4kh19cb2g-901x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01fr1lc2ras13k0gjjbct2d-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01frs4umtu19901eg5196m29-901x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01fr18311hg784h1lqm1a1d28-901x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01fq330hvsrum14l41dk026-901x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01fq1q131qd68cbvjuo4v25-901x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01fqll4157qkhqhg91vtg24-901x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01fq1ck6kj25gf1gv81s8823-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/o_1h25j01fq13ar18nq1hhrpns17th22-901x675.jpeg)