Філатов привітав працівників соціальної сфери Дніпра з професійним святом та вручив їм відзнаки
Щороку в першу неділю листопада країна відзначає День працівника соціальної сфери. Нині повномасштабна війна в рази збільшила навантаження на людей цієї професії. Саме у прифронтовому Дніпрі, який залишається ключовим гуманітарним хабом, що прихистив найбільшу кількість переселенців, і місті, де завжди готові надати підтримку всім, хто цього потребує.
«У вас зараз дуже важка праця. Вона ніколи не була легкою. Та зараз, в умовах повномасштабної агресії, це відчувається особливо гостро. Я дуже вами пишаюся — тим, що ви ставитеся до своєї роботи, як до поклику душі. Місто завжди з вами поруч, а ми, як міська влада, будемо і далі вам допомагати», — сказав мер Дніпра Борис Філатов. Працівникам соціальної сфери він вручив більше двох десятків відзнак.
Пані Юлія одна з тих, хто опікується соціальним захистом внутрішньо переміщених осіб. Каже, що попри те, що ця робота фактично не залишає їй вільного часу, змінювати фах вона не збирається:
«Мені подобається моя робота. Мотивує бажання допомагати тим, хто цього потребує. Багато людей приходять зі своїми проблемами та емоціями. І їх потрібно підтримувати».
Читайте також: Понад 300 різних сервісів і безбарʼєрний простір: у Дніпрі відкрився «Прозорий офіс», що став спільним проєктом міста та держави
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/398874512_906595520827699_1456863985646107426_n-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/398843193_906595514161033_2201074293323825166_n-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/398843204_906595480827703_8139163837680877356_n-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/399202185_906595500827701_6493097805007928151_n-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/398879844_906595494161035_416290463005259600_n-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/398856272_906595474161037_956935996538117802_n-900x675.jpeg)