Філатов особисто привітав 128-му бригаду ТрО з другою річницею створення та привіз бійцям у зоні бойових дій техніку від Дніпра
128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ відзначає два роки з дня свого створення. За цей час її бійці встигли відзначитися в операції звільнення Харківщини та в обороні Донеччини, і на Запорізькому напрямку.
26 лютого мер Борис Філатов особисто привіз до місця розташування військових техніку від Дніпра. Йдеться про майже 170 FPV-дронів, наземного робота, що допоможе з розмінуванням, та ще низку компʼютерного обладнання. Також Філатов вручив оборонцям нагороди від міста.
«Вкрита безсмертною славою. Бригада, на честь якої у Дніпрі названо вулицю (колишня вул. Курчатова, — ред.). Сьогодні твій день народження. Сьогодні я мав бути з тобою», — зазначив мер.
Як відомо, у лавах 128 окремої бригади Сил ТрО служать не лише дніпряни, а й мешканці Луганщини, Херсонщини і Запорізької області.
Читайте також: На Нікопольщині через ворожий обстріл постраждав 70-річний чоловік — ОВА.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-54-10-894x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-54-07-450x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-54-03-450x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-53-59-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-53-56-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-53-51-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-53-47-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-53-43-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-53-39-934x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_19-53-35-1013x675.jpg)