Філатов обговорив з ректорами вишів Дніпра можливу взаємодію на благо містян
Дніпро продовжує робити все, аби (наскільки це можливо) зберегти звичний ритм життя дніпрян і всіх, хто знайшов тут новий дім. Мерія готова до різних сценаріїв і так само продовжує об’єднувати зусилля з усіма, хто прагне допомагати дбати про місто і його людей. Про це мер Борис Філатов заявив під час зустрічі з ректорами вишів.
Він подякував керівникам закладів за те, що в тяжкий час війни вони працюють разом з містом.
«Ви всі поруч. Ми всі — разом. І робимо все залежне від нас, аби нарешті настала Українська Перемога, хоча виші не належать до міського комунального господарства», — сказав мер.
Читайте також: Аварійні роботи на водопроводах та запланований ремонт тепломережі у Дніпрі: оперативна інформація на 18:00
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gkvsvo8s1dom1jgb1f1coa1nao9b-1013x675.jpg)