«Дуже вдячні владі Дніпра, меру Борису Філатову, за підтримку такого важливого напряму соціального захисту», — дніпряни про санаторно-курортне лікування в межах муніципальної програми
Дніпро продовжує забезпечувати санаторно-курортним лікуванням мешканців пільгових категорій. Муніципальна програма працює через укладання тристоронніх договорів між людиною, санаторієм та департаментом соціальної політики міськради. Послуга доступна для осіб із інвалідністю та їхніх супровідників, воїнів-інтернаціоналістів і ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Окремо для дітей діє механізм часткової компенсації за самостійно придбану путівку. Це дозволяє родинам гнучкіше планувати відпочинок і реабілітацію, зокрема під час найближчих осінніх канікул. Подати документи для участі у програмі можна до 30 листопада.
На сьогодні вже оздоровились:
176 осіб з інвалідністю із супровідниками (із 243 запланованих);
65 воїнів-інтернаціоналістів (зі 104);
153 ліквідатори аварії на ЧАЕС (із 301);
8 дітей пільгових категорій (із 70).
Загалом цього року санаторно-курортне лікування отримали 430 осіб, а ще близько 220 мешканців скористаються програмою до кінця року.
«Санаторно-курортне лікування є одним із пріоритетних напрямів міської програми соціального захисту. Ми надаємо підтримку найбільш вразливим категоріям — людям з інвалідністю, воїнам-інтернаціоналістам, ліквідаторам ЧАЕС. Щороку на ці заходи виділяється майже 11,5 млн грн з бюджету громади. Тільки цього року ми співпрацюємо з 20 санаторіями, серед яких заклади заходу України та Одеської області. Людина сама обирає санаторій, а департамент оформлює договір та сплачує вартість лікування. Програма має великий попит і дає реальний результат», — зазначила начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Ірина Максименко.
Вона додала, що триває і програма компенсації за дитячі путівки, яка діє вже п’ятий рік: «Батьки можуть самостійно обрати заклад із державного реєстру дитячих оздоровчих установ, а місто компенсує частину витрат. Цього року ми навіть розширили перелік категорій, які мають право на таку компенсацію. Це чудова можливість організувати відпочинок дитини, наприклад, під час осінніх канікул, практично безкоштовно».
Програмою вже скористалися десятки родин. Серед них і мама дитини з інвалідністю Анастасія Клоченко.
«Ми отримуємо путівку щороку. Це вже четвертий раз, коли їздимо із сином до санаторію. Найбільше сподобалося у Трускавці — лікування, харчування, відпочинок для дитини та мами. Це дуже важлива підтримка, адже безкоштовно забезпечується 21 день проживання, харчування та лікування. Для нашої сім’ї це величезна допомога. Дуже вдячні міській владі, меру Борису Філатову, за підтримку такого важливого напряму соціального захисту!» — підкреслила Анастасія Клоченко.
Багатодітна мама Ольга Остапенко вперше отримала компенсацію за дитячу путівку.
«Мій син відпочивав у таборі на Буковині. Ми самі обрали заклад, подали документи й отримали компенсацію. Це реально підтримало наш сімейний бюджет. Наступного року обов’язково скористаємося програмою знову. У такі складні часи це дуже потрібна допомога для багатодітних сімей. Вдячні владі Дніпра за таку підтримку!» — додала Ольга Остапенко.
Міська програма діє системно та комплексно — охоплює як дорослих, так і дітей. Консультації можна отримати за телефоном: 093-10-91-996 або у районних управліннях соцзахисту.
Читайте також: У Дніпрі видали комплекти теплого одягу для дітей переселенців
- o 1j4uo0u2g1qmo4pg1n1u161sck124
- o 1j4uo0u2g1457d6gtk8u731u4a25
- o 1j4uo0u2g1skovu71rfc2e4f8j26
- o 1j4uo0u2g1agp15po15vsfklqfc27
- o 1j4uo0u2gfp9hhg1ng85ikchm2a
- o 1j4uo0u2gk8v10f718lujr4rp82b