«Дуже приємно бачити такі зміни», — мешканка Дніпра про відновлену амбулаторію міського центру первинної медико-санітарної допомоги
Після оновлення відновила роботу амбулаторія міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Медзаклад обслуговує понад 11,7 тисяч пацієнтів, надаючи первинну медичну допомогу, профілактичні послуги, вакцинацію, діагностику та лікування. Оновлення амбулаторії тривало протягом 2024–2025 років. Ремонт виконали коштом міського бюджету.
- «Дуже приємно бачити такі зміни», — мешканка Дніпра про відновлену амбулаторію міського центру первинної медико-санітарної допомоги – 23.06.2026
- «Дуже приємно бачити такі зміни», — мешканка Дніпра про відновлену амбулаторію міського центру первинної медико-санітарної допомоги – 23.06.2026
«Я відвідую цю амбулаторію ще з 2014 року, тому добре пам’ятаю, якою вона була раніше. Тепер тут зовсім інші умови — затишно, комфортно, сучасно. Стало набагато зручніше і для пацієнтів, і для медиків. Тут можна пройти необхідні обстеження, здати аналізи, отримати консультацію лікаря. Дуже приємно бачити такі зміни», — поділилася пацієнтка Арзу Амірова.
Нині медичну допомогу в амбулаторії надають чотири лікарі загальної практики та лікар-терапевт.
- «Дуже приємно бачити такі зміни», — мешканка Дніпра про відновлену амбулаторію міського центру первинної медико-санітарної допомоги – 23.06.2026
- «Дуже приємно бачити такі зміни», — мешканка Дніпра про відновлену амбулаторію міського центру первинної медико-санітарної допомоги – 23.06.2026
«Наша амбулаторія стала сучасним і комфортним медичним закладом. Завдяки проведеному ремонту вдалося створити належні умови для пацієнтів і медичного персоналу. Повністю оновлено приміщення, кабінети, матеріально-технічну базу, встановлено систему вентиляції та кондиціонування. Також покращено доступність для маломобільних груп населення: оновлено пандус, облаштовано кнопку виклику медичного працівника, інклюзивну вбиральню, навігацію зі шрифтом Брайля та дверні прорізи для зручного пересування на кріслах колісних. Наше головне завдання — надавати якісну, доступну та своєчасну медичну допомогу кожному пацієнту», — зазначила завідувачка амбулаторії пані Ольга.
- «Дуже приємно бачити такі зміни», — мешканка Дніпра про відновлену амбулаторію міського центру первинної медико-санітарної допомоги – 23.06.2026
- «Дуже приємно бачити такі зміни», — мешканка Дніпра про відновлену амбулаторію міського центру первинної медико-санітарної допомоги – 23.06.2026
Читайте також: Гуманітарне розмінування: робота HALO Trust в Україні














