До Дніпра прибули дві патронатні родини переселенців
З початку повномасштабного вторгнення росії з Донеччини до Дніпра евакуювались дві патронатні родини. Таким чином на сьогодні у Дніпрі чотири патронатні сім’ї, у яких виховується 11 дітей, повідомляють у міській раді.
«З них дві сім’ї були утворені у Дніпрі, а дві родини перемістились з Донеччини – Слов’янська та Дружківки. Патронатні родини прибули разом з вихованцями та зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи. Наразі ми з ними плідно працюємо та допомагаємо їм. Раніше термін перебування дитини у сім’ї патронатного вихователя становив 3 місяці з подальшим продовженням до 6 місяців, наразі ж були внесені зміни і дітки можуть перебувати у патронатних родинах до кінця воєнного стану», – зазначила завідувачка сектору з питань соціального захисту дітей управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики ДМР Людмила Сусленкова.
Патронатна вихователька Марина Лопатіна виховує двох власних хлопців і під її опікою перебувають ще два. Жінка була вимушена виїхати зі Слов’янська та шукати новий дім у Дніпрі: «Ми виїхали разом з чоловіком та двома нашими дітьми, ще один малюк був у нас під опікою. У Дніпрі нам надали під опіку ще одного хлопчика – дворічного Марка».
Читайте також: У Дніпрі продовжують приводити до ладу зливову каналізацію — по місту щодня працюють 8 бригад комунальників
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gditqo6h1ogfqsvlut1g0lmgh.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gditroc7gqqntdpau2muuho1t-1009x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gditroc7jpb55vpsk1mnsatv20-1009x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gditroc79cv4am1o2ctrooa11u-1009x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gditroc790m1u9gk601an911n71q-1009x675.jpg)