Дніпровський спортсмен Дмитро Лебідь виборов бронзу на Кубку Європи з дзюдо U18
11 та 12 листопада 2023 року в угорському Дьйорі проходив Кубок Європи з дзюдо серед кадетів. У складі збірної України бронзову нагороду у вазі до 90 кг виборов дніпрянин Дмитро Лебідь.
Старт в Угорщині став другим офіційним міжнародним змаганням в кар’єрі молодого дзюдоїста. Наприкінці жовтня Дмитро боровся на Кубку Європи в Ризі і, поступившись у бронзовій сутичці, став п’ятим.
Загалом, в Кубку Європи U18 в Дьйорі взяли участь 512 спортсменів з 26 країн світу. Збірна України на цих змаганнях виборола 4 медалі: 1 золоту й 3 бронзові.
Читайте також: У Кам’янському внаслідок займання гаража чоловік отримав травми
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfc1o850ut194rrnre545cv2e-785x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfc1o850sm415ro11r1fodvij2f-533x675.jpg)