Дніпровська спортсменка здобула медаль на змаганнях “Діамантової ліги”
Дніпрянка Анна Рижикова здобула бронзу у змаганнях з бігу на 400 м з бар’єрами на восьмому етапі “Діамантової ліги” в Стокгольмі. Вона фінішувала з результатом 54,33, який став для неї найкращим у сезоні. Про це повідомляють у відділенні НОК України в Дніпропетровській області.
Ще одна дніпрянка Ярослава Магучіх опинилася на п’ятому місці на змаганнях зі стрибків у висоту. У Стокгольмі володарка найкращого результату сезону у світі (2.03) зупинилася на висоті 1.89. Раніше вона вже встигла виграти три етапи «Діамантової ліги-2022».
Читайте також: Прилетіла одна ракета, руйнувань немає, — голова Нікопольського району про ранковий обстріл
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/291454783_3458323651120654_1696434796869341920_n-1-540x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/fwhx78wxeaqtfs6-1-1013x675.jpg)