Дніпровська спортсменка виборола призові місця на Кубку Європи з фехтування
Фехтувальниця з Дніпра Марія Середа виборола золото в особистому заліку та срібло у складі команди. Це перша особиста перемога спортсменки на міжнародних змаганнях. Кубок Європи з фехтування серед кадетів пройшов у сербському місті Новий Сад.
Марія – вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6. Вітаємо фехтувальницю та її тренера Сергія Комарова з таким досягненням!
Читайте також: Скорочення виплат переселенцям: в Україні переглянуть перелік осіб, що отримують допомогу від держави
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hld5pnir18rp1crn9nn6a21nnna.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hld5qalp1gtrack1lp6b1v144b1f-452x675.jpg)