Дніпровська команда посіла перше місце на Всеукраїнському турнірі з бразильського джиу-джитсу
У Києві закінчився Всеукраїнський турнір з бразильського джиу-джитсу ліги «TMS». У змаганнях взяли участь понад 600 джитсерів, серед них — 20 вихованців відділення змішаних єдиноборств (ММА) Дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 7.
Дніпровські спортсмени показали гарний результат та вибороли: 11 золотих, 7 срібних та 7 бронзових медалей. У загальнокомандному заліку дніпровська команда посіла перше місце в розділі No Gi.
Читайте також: Дніпровські легкоатлети — переможці й призери Чемпіонату України
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/o_1golqa07l1cum1e27rkp1k3nmd823f-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/o_1golqa07lfbi1cbade74kd75523e-1083x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/o_1golqa07l1brj1pmfiaaigq8kc23d-1072x675.jpg)