Дніпропетровщина – лідер цифрової трансформації третій рік поспіль
Дніпропетровська область вже втретє очолює всеукраїнський рейтинг від Мінцифри. Складаючи його, враховували розвиток адмінпослуг, інтернету, цифрову освіту, впровадження режиму «без паперів». Загалом – 8 показників. Про це повідомили у ДніпроОВА.
Тільки у Дніпрі впродовж 2023 року розробили, впровадили чи вдосконалили низку інноваційних цифрових проєктів:
- «Цифрова освіта Дніпра»,
- MyBook,
- платформа для підготовки до НМТ,
- «Обирай своє майбутнє»,
- «Українською, будь ласка!»,
- «Дошкільнятко»,
- При цьому школи Дніпра забезпечені сучасними комп’ютерами та стабільним інтернет-зв’язком для проведення НМТ.
- розробили сайт «В!ЙНА»,
- платформу «Ритуальні послуги».
- У Дніпрі працює медична інформаційна система «Каштан». Вона дозволяє виписувати електронні рецепти, направлення, довідки, оформлювати лікарняний, а також укладати декларації з пацієнтами. Раніше це займало багато часу. Також пацієнти можуть дистанційно записуватись на прийом, отримувати інформацію онлайн про відвідування того чи іншого лікаря, результати аналізів, призначення ліків тощо.
- А також Дніпровська міська рада взяла участь у пілотному проєкті щодо проведення інформаційного аудиту публічних даних.
- А в «Прозорому офісі» можна отримати більше ніж 300 адміністративних та соціальних послуг: від оформлення пенсій та субсидій до реєстрації, зміни місця проживання тощо.
Читайте також: На Дніпропетровщині громадські організації, які опікуються людьми з інвалідністю, можуть отримати допомогу від держави.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hjhtksqpv514o11ikgdeq133m63-812x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/o_1hgvkpnbp7qn1vobjvb3cnp9t2a4-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-12_12-12-08-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-12_12-12-03-1064x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-12_12-11-55-1015x675.jpg)