#ДніпроДякує: світова підтримка України в артроботах дніпровських педагогів
У середмісті Дніпра провели вернісаж робіт «Світ підтримує Україну». Це 65 фоторельєфів, створених освітянами міста. На них зображені архітектурні будівлі країн світу, які підсвічені кольорами українського прапора та доповнені інформацією про підтримку й допомогу Україні, історією створення архітектурного об’єкта.
«Це педагогічний вернісаж. Це картини-рельєфи, присвячені тим країнам, які підтримують Україну. Ці рельєфи зробили педагоги, вихователі, вчителі, психологи на підтримку тих країн, які дійсно вболівають за нашу державу. У цьому проєкті взяли участь 58 закладів освіти, більше 165 педагогічних працівників. На цих картинах серед іншого можна побачити знайомі пам?ятники архітектури, підсвічені кольорами прапору України. Країни підсвічували українським прапором найвідоміші будівлі. На основі фото робилися рельєфи. На цих картинах ще є й QR-коди — за посиланням можна ознайомитися з цікавою інформацією. Наприклад, про споруду, яка зображена, а також про те, як країна підтримує нашу державу, громадян. Вдячні нашим педагогам, які не лише тримають освітній фронт, а й беруть участь у таких важливих акціях, вкладаючи усю свою душу, дякуючи іншим країнам за таку важливу підтримку. Словом, такими проєктами вкотре демонструємо єдність і важливість підтримки одне одного. Запропонували колегам і з інших міст України провести аналогічні акції як всеукраїнський челендж на підтримку країн, які підтримують Україну. Першим містом, якому передаємо естафету, є Чернігів», — розповіла в.о. директора КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Тетяна Нікіфорова.
Ідея створення проєкту належить консультантці центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Ірині Бойко, яка провела для педагогів майстер-класи.
«Надзвичайно була вражена, коли на 30-річчя нашої незалежності дев?ять країн світу свої будівлі підсвітили у кольори нашого українського прапора. Торік вже було 53 країни, які це зробили. Побачивши ці світлини, під враженнями почала замислюватися над тим, щоб наші вчителі могли розкрити глибину архітектурних об?єктів країн, які підтримують Україну. Для цього серед освітян провели низку майстер-класів», – зазначила Ірина Бойко.
Учитель образотворчого мистецтва школи № 96 Лілія Миколаївна теж долучилася до проєкту і додає: «Ми працювали у групі разом з істориком Максимом Володимировичем. Виконали роботу, на якій зображений музей кінематографа в Італії, Турині. Дуже сподобався цей проєкт, процес створення роботи».
Читайте також: Не тільки відновлює мережі: у Дніпрі комунальник плете сітки для українських військових