Дніпро звертатиметься до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот через покинуте компанією Limak будівництво метро
У перші дні повномасштабного вторгнення рф турецька компанія Limak, що мала завершити добудову метрополітену у Дніпрі, втекла з майданчиків, забравши персонал, техніку та документи. В Україні це не єдиний схожий випадок із фірмами з Туреччини.
Свого часу будівельників Limak було обрано за міжнародним тендером, котрий схвалювали закордонні партнери, а не місто. Компанія мала відповідальність за укладеним контрактом та гарантіями, що вони надали європейським банкам. Порушення зобовʼязань фіксує міжнародна польська компанія ILF, що здійснює технічний нагляд за будівництвом підземки у Дніпрі.
«Безумовно, про недоброчесність і відмову знайти бодай якийсь компроміс вже давно поінформовані Кабмін, Торгово-промислова палата та правоохоронці. На черзі відповідні заяви до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот. Наше завдання – досягти справедливості в офіційній площині. Дати приклад того, що зневага та байдужість врешті зіграє проти тих, хто їх виявляє», — коментує ситуацію мер Дніпра Борис Філатов. Він також додав, що місто наразі вимушене шукати інші варіанти для підтримки недобудованих Limak тунелів та закінчення робіт у метро – коли для цього буде можливість.
Читайте також: У Дніпрі вшанували пам’ять Героїв Крут